Інтернет для офіса

 

Інтернет для корпоративних клієнтів

Українскі оптичні системи – це Ваш інтернет для бізнесу. «Інстал-нет» надає послуги інтернет-доступу корпоративним клієнтам. Використовуючи власну розгалужену волоконно-оптичну мережу, ми маємо можливість підключити Інтернет, практично, в кожному офісі.

Інтернет провайдер «Інстал-нет» підключає виділений інтернет за допомогою сучасних технологій та обладнання від світових виробників, якість яких підтверджена в результаті систематичних випробувань і тестів у нашій мережі. Багаторічний досвід роботи в наданні інтернет-послуг для офісу, бездоганна організація роботи, чітко оформлені корпоративні стандарти та підхід, орієнтований на клієнта – все це дозволяє нашій компанії швидко та якісно виконувати роботи з підключення інтернету для бізнесу, надавати послуги найвищої якості, оперативно вирішити проблеми та підтримувати високий рівень обслуговування.

Інтернет підключення юридичних осіб та приватних підприємців

Швидкісний інтернет для офісу надається тільки за технологією Ethernet з введенням оптичного кабелю в кожний будинок. Для того, щоб якісно, ​​надійно і оперативно підключити інтернет необхідні:

  •  Швидкісна магістральна і розподільна оптична мережа (використовується принцип «волокно в кожен будинок»).
  • Швидкі зовнішні канали зв’язку доступу до глобальної мережі Інтернет, які своєчасно розширюються відповідно до ступеня збільшення кількості користувачів. Середнє завантаження зовнішніх каналів зв’язку не перевищує 50%.
  • Пряме включення в українську мережу обміну інтернет-трафіком UA-IX забезпечує максимальну інтеграцію мереж українськими провайдерами та організацію ефективного обміну трафіком по найкоротших маршрутах, без проходження через закордонні мережі, що дозволяє заощадити час і нерви нашим корпоративним клієнтам.
  • Вся мережа і система обслуговування абонентів спеціалізована на надання послуг Інтернету корпоративним клієнтом.
  • Забезпечується резервування зовнішніх каналів зв’язку, що дозволяє в разі аварійних ситуацій не переривати інтернет з’єднання в офісі, що дуже важливою для юридичних осіб та приватних підприємців.
  • Триває будівництво власної оптичної мережі компанії, кожен місяць вводяться в експлуатацію кілометри мереж, таким чином інтернет для офісу поширюється з небувалою швидкістю по всій території нашої громади та по за її межами.

 

 

Реклама: Інтернет магазин м.Дунаївці SmartShopping – Не знайшли потрібний товар чи не влаштовує ціна – звертайтесь і ми зробимо усе, щоб Вас задовільнити!